Голосувати із закоронним паспортах на нинішніх виборах не можна. На дільниці можуть відмовити у наданні бюлетенів. Про це розповів юрист Тернопільського осередку Комітету виборців України Володимир Курило.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Потрібно мати з собою паспорт громадянина України.
– В окремих випадках можна голосувати із тимчасовим посвідченням громадянина України, – каже Володимир Курило.
На виборчих дільницях тернополяни отримають три виборчі бюлетені. У них виборці мають поставити відмітку навпроти кандидатів.
– В законі встановлено чіткий перелік того, коли бюлетень вважається недійсним, якщо нема підпису, печатки, якщо є позначки навтроти кількох, якщо не відірваний талон, також, коли не можливо встановити, напис через цілий бюлетень, закреслені всі кандидати, – коментує Володимир Курило.
Юрист говорить, що коли виборець поставить нецензурне слово навпроти кандидата, то це також може вважатись відміткою, такий голос також можуть зарахувати.