За підтримки партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» у суботу, 12 вересня, о 14.30 годині на набережній Тернопільського ставу відбудеться Фестиваль водних видів спорту.
Перегляньте також:
- СБУ і Нацполіція затримали у Рівному рецидивіста, який на замовлення фсб підпалив службовий пікап ЗСУ
- Відомих тернопільських медиків нагородили орденом святого Пантелеймона
У програмі – показові виступи спортсменів з веслування на байдарках і каное, вітрильного спорту, вейкбордінгу, кайтсерфінгу. Також відбудеться виставка спортивного інвентарю для риболовного спорту та спортивного спорядження (човни, вітрила, весла, екіпірування, тощо).
У неділю, 13 вересня, о 13 годині в Тернопільській обласній філармонії відбудеться презентація книги Сергія Лойка «Аеропорт». Презентація відбудеться за підтримки Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».
Запрошуємо!