Дозволили матч «Ниви» та «Прикарпаття-Благо» у Тернополі, але без глядачів
- Опубліковано: Марта Сахно
- —
- 6 Квітня, 2026 о 20:19
16.06.2026
03:24:42
Тернопільська міська рада надала згоду на проведення домашнього матчу 22-го туру чемпіонату Першої ліги сезону 2025/26 між ФК «Нива» та ФК «Прикарпаття-Благо» на Тернопільському міському стадіоні імені Романа Шухевича без участі глядачів.
Про це повідомляє пресслужба міської ради Тернополя.
“Таке рішення ухвалено з урахуванням вимог безпеки в умовах воєнного стану. Зокрема, організатори заходу не надали необхідної інформації та підтверджень щодо наявності укриттів для вболівальників, що унеможливлює погодження проведення масового заходу за участю глядачів”, – йдеться у повідомленні.
Водночас міська рада не заперечує проти проведення самого матчу.
Чому “Ниві” не дозволили проводити матч у Тернополі на стадіоні
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026