Донецький гопник з товаришем побили і пограбували тернополянина
- Опубліковано: Олег Жак
- —
- 24 Вересня, 2016 о 08:44
06.03.2026
00:56:22
До міської поліції з повідомленням звернувся тернополянин та розповів, що пізно вночі двоє невідомих напали на нього, жорстоко побили та відібрали сумочку з грошима, паспортом та недешевим телефоном. Лікарі діагностували у чоловіка закриту черепно-мозкову травму, струс мозку та численні забої.
Під час слідчо-оперативних дій правоохоронці встановили особу одного з нападників. Зловмисником виявився раніше не судимий 30-річний мешканець Донецької області.
Шкіряну сумочку та паспорт громадянина України вдалося відшукати та повернути власникові. Наразі правоохоронці активно шукають і другого нападника.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поки купував нову автівку, обікрали стару
Грабіжникам загрожує від чотирьох до шести років за ґратами, адже за фактом скоєного ним відкрили кримінальне провадження за частиною другої статті 186 – грабіж, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого, або з погрозою застосування такого насильства, або вчинений повторно, або за попередньою змовою групою осіб.
06:13, 3 Березня, 2026
13:27, 25 Лютого, 2026