Тернопільські правоохоронці розшукали грабіжника, який викрав товар з магазину на вулиці Протасевича. 31-річному жителю Тернополя загрожує до чотирьох років ув’язнення за відкрите викрадення майна.

Як повідомляють правоохоронці, подія сталася на вулиці Протасевича у Тернополі. До співробітників Тернопільського районного управління поліції звернувся представник торгового закладу та повідомив, що невідомий чоловік викрав товар. Працівники магазину намагалися зупинити його, проте зловмисник вирвався і втік.
Перегляньте також:
- 24-річний чоловік грабував магазини на Торговиці та Київській
- Телефон «на хвилинку» обернувся шахрайством: як у Тернополі працюють старі схеми аферистів
Переглянувши записи з камер відеоспостереження, оперативники швидко встановили особу грабіжника. Ним виявився 31-річний місцевий мешканець, раніше судимий за аналогічні злочини, а на момент своєї останньої керадіжки він перебував під домашнім арештом.
Слідчі поліції проводять розслідування в рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 1 ст. 186 Кримінального кодексу України. Фігуранту вже повідомили про підозру.
Децентралізація під загрозою: як нардепи у Києві готують удар по місцевих громадах