Нову послугу пропонують тернопільські кладовища. Якщо ви не маєте змоги особисто доглядати могили рідних, – це зроблять працівники цвинтаря. Звісно, не безкоштовно. Про це розповів заступник начальника управління ЖКГ, благоустрою та екології Тернопільської міської ради Олег Соколовський.
Перегляньте також:
- СБУ і Нацполіція затримали у Рівному рецидивіста, який на замовлення фсб підпалив службовий пікап ЗСУ
- Відомих тернопільських медиків нагородили орденом святого Пантелеймона
Проте, скільки коштуватиме така послуга, – невідомо. За словами Олега Соколовського, домовлятись про це потрібно безпосередньо з тими, хто прибирає цвинтар.