У Тернополі вже почали встановлювати головну ялинку міста на Театральному майдані. Урочисте запалення відбудеться 19 грудня у день святого Миколая. Для того, щоб новорічне дерево виглядало якнайкраще, цьогоріч для нього закупили нові гілки, адже з часом старі зношуються і у стовбурі було видно прогалини. Обіцяють оновити і прикраси на ялинці.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
КП «Тернопільміськсвітло» готує для тернополян сюрприз. По-новому яскраво планують освітити вулиці Валову і Сагайдачного. Як саме – стане відомо вже згодом. Директор комунальног підприємства Олег Леховський запевнив, що ілюмінація, яку встановлять – сучасна й економна, працюватиме на світлодіодах. Від традиційних «лампочок Ілліча» у місті практично відмовилися і не лише через їхню енергоємність, але й через високу аварійність.