До уваги водіїв: на півночі Тернопільщини через негоду ускладнено рух
- Опубліковано: Новини Тернопільщини
- —
- 2 Липня, 2026 о 21:37
02.07.2026
21:37:57
Сьогодні, 2 липня, на півночі Тернопільської області пройшла проливна злива. За короткий проміжок часу на невеликій території випала аномально велика кількість дощу. Це призвело до підтоплення ділянки міжнародної траси М-19 у селі Горинка.
Повідомила Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Тернопільській області.
Рух вантажного транспорту наразі здійснюється у реверсному режимі. Для легкових автомобілів оперативно організували об’їзд комунальними вулицями села.
Звертаємось до водіїв з проханням бути максимально уважними за кермом та, за можливості, обирати альтернативні маршрути в обхід села Горинка. Якщо негода застала вас у дорозі — знизьте швидкість, увімкніть ближнє світло фар та перечекайте сильну зливу на безпечній ділянці або заправці. Бережіть себе та своїх близьких! – йдеться в повідомленні.
14:43, 30 Червня, 2026
17:38, 28 Червня, 2026
06:12, 24 Червня, 2026