Вогонь щорічно запалюють на честь народження Ісуса Христа.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Збільшення випадків підпалів військових автівок в Україні: ворог полює за “картинкою”
20 грудня символічний вогонь отримують скаути із усіх регіонів України Українські скаути привезли в Київ з Відня символічний вогонь “Світло миру з Вифлеєму” в рамках міжнародної естафети “Поділися щастям заради миру”.
Першими вогонь отримають київські дитячі, військові госпіталі, реабілітаційні центри для дітей з інвалідністю. 20 грудня символічний вогонь отримують скаути із усіх регіонів України, а також їх колеги з Білорусі, Німеччини та Російської Федерації, які візьмуть участь у параді помічників Святого Миколая у Києві.
Вифлеємський вогонь миру щорічно запалюють на місці народження Ісуса Христа у Вифлеємі, а далі австрійські скаути транспортують його літаком до Австрії.
Після урочистостей у Відні естафета передається до сусідніх країн.