“Сьогодні побувала на Карпенка, 12, там, де проводять ремонт прибудинкової території будівельна фірма “Спецбуд”. Тішуся, що цей двір став такий затишний. Люди дуже задоволені роботою бригади під керівництвом прораба Олинюка Степана Михайловича. Всю роботу роблять оперативно та професійно. Результати їх праці вже видно неозброєним оком” – пише депутат Тернопільської міської ради Оксана Яциковська на своїй сторінці в соціальній мережі.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера