Депутати виконуватимуть свої обов’язки ще якісніше?

Опубліковано:
24 Листопада, 2015

Проблему якісного виконання своїх обовязків депутатами Тернопільської міської ради підняв під час сесійного засідання депутатат-свободівець Іван Сороколіт.

 

Депутат, який один з небагатьох повторно обраний і з дуже високим відсотком довіри виборців, поділився власним роздумами щодо депутатської роботи:

 

«Озвучу власний досвід з чим ще доведеться стикатись новачкам у майбутньому: це послуги сторонніх юристів, залучення дієвих постійних та тимчасових помічників, радників, вузькопрофільних фахівців й експертів, участь у судових процесах, довготривала виснажлива переписка з різноманітними інстанціями: від ЖЕКів до міністерств, Президента та Прем’єр-Міністра, багаторазова участь у зборах мешканців будинків, засідання різноманітних робочих груп/комісій, громадські слухання, конфліктні ситуації на окрузі, поїздки в столицю та інші міста й багато іншого… Дехто згодом поставить собі запитання чи саме таких «буднів» він очікував від престижного депутатства».

 

За словами депутата, на якісне виконання своїх обовязків потрібно дати депутатам можливість використовувати певний, в тому числі, фінансовий ресурс.

 

«Можна використати вже напрацьований досвід інших міст, а можна бути першопрохідцями та реалізувати сміливі ідеї, котрі, згодом ставитимуть в приклад», – говорить пан Сороколіт.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сесія Тернопільської міськради: Громадські активісти сумніваються в фаховості чиновників

 

Зазначимо, що у ще дотепер діючому регламенті роботи міської ради попереднього скликання є пункт 10.5., у якому зазначено, що «Режим роботи депутатів у Тернопільській міській раді, робота депутатських груп та фракцій, надання їм приміщень, забезпечення транспортом, зв’язком, оргтехнікою (та інше) визначаються Тернопільською міською радою».

 

В підсумку, міська рада дала протокольне доручення: «Доручити секретарю міської ради, залучивши усіх бажаючих депутатів, у місячний термін напрацювати механізм та/або положення щодо організації забезпечення роботи депутата».

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Сергій Гаріян
20:10, 20 Травня, 2024

Лікар Сергій Гаріян: «З початку війни ми прооперували майже десять тисяч військових»

Блоги

ТОП новини тернопільщини: