Прокуратура Тернопільської області здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ч.3 ст.368 КК України, за фактом отримання одним із депутатів Борщівської районної ради неправомірної вигоди у сумі понад 40 тис. грн. від керівника місцевого фермерського господарства.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Встановлено, що депутат отримав неправомірну вигоду в сумі понад 40 тис. грн. від керівника одного із фермерських господарств за вирішення питання щодо подальшої безперешкодної державної реєстрації договорів оренди земельних паїв реєстраційною службою.
Вказану особу під час отримання неправомірної вигоди затримали правоохоронці та в подальшому суд йому обрав запобіжний захід у вигляді – цілодобового домашнього арешту.
На даний час у зазначеному кримінальному провадженні проводяться невідкладні слідчі та процесуальні дії, спрямовані на повне, всебічне встановлення обставин вчинення злочину, у тому числі – встановлення інших осіб, причетних до вчинення вказаного злочину.
Прес-служба прокуратури Тернопільської області