Ситуація з підняттям цін за послуги та обслуговування Державної служби охорони активно обговорюється в соціальних мережах.

 

Один з клієнтів поскаржився на те, що йому прийшов лист про перезаключення договору і ціна там вказана вища тієї, яка була раніше.

 

За словами керівника управління поліції охорони в Тернопільській області Олега Іващенка, сьогодні вони обслуговують більше шести тисяч клієнтів. Впродовж року ціна на їхні послуги змінювалася в бік зростання, але вони пішли на зустріч клієнтам і не переукладали угоди, аби не створювати незручностей, працюючи в збиток собі. У зв’язку з цим замовники платили за старими цінами, хоча реальна вартість послуг зросла.

 

У нових угодах ціни вказані уже за новими тарифами.

 

Управління поліції охорони в Тернопільській області повідомляє, що джерело формування фінансових ресурсів Управління – це надходження за надані охоронні послуги. Це підтверджується п.3. Закону України «Про джерела фінансування органів державної влади».

 

Олег Іващенко каже, що з березня 2014 року по грудень 2015 року рівень інфляції в Україні склав 176,3%. Більш як на 82% зросла ціна на паливно-мастильні матеріали, на комунальні послуги, а з введенням в дію Закону України «Про Національну поліцію» підвищився й рівень оплати праці поліцейських охорони.

 

Керівник обласного управління поліції охорони стверджує, що їхня установа не фінансується з бюджету, вони працюють за принципом самоокупності та самофінансування. У зв’язку з вище сказаним, Управління поліції охорони вимушене було переглянути ціну на свої послуги.

 

Слід зазначити, що відповідно до статті 627 Цивільного кодексу України, сторони є вільними в укладанні договору, виборі контрагента та визначення умов договору, вимог розумності та справедливості.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна
Статті
Інтерв'ю
Макс Кідрук: “Я не песиміст, а реаліст…”
15:14, 11 Квітня, 2024

Макс Кідрук: “Я не песиміст, а реаліст…”

Блоги
Найбільше читають: