enerhetyk-ua Вуличне радіо

Чижмарь і Барна зупинилися в одному кроці від Верховної Ради

Опубліковано:
31 Жовтня, 2014 о 12:25

Центрвиборчком майже завершив прийом електронних протоколів з окружних виборчих комісій.

 



За попередніми даними за списками “Народного фронту” проходить 64 депутатати, Блоку Порошенка – 63 депутати, “Самопомочі” – 32 депутати, Опозиційного блоку -27, РПЛ – 22, “Батьківщини” – 17.

 

Таким чином, від Тернопільщини потрапляють до Верховної Ради тільки двоє “списковиків” “Народного фронту” – екс-мер Тернополя Роман Заставний та “айдарівець” Володимир Соляр.

Натомість поки що за бортом залишаються Юрій Чижмарь (23 у списку Ляшка), Степан Барна (65 БПП) та Ігор

 

Побер (67 БПП). Після формування коаліції та розподілу посад в уряді усі троє мають надію отримати депутатські значки.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі





Статті
Інтерв'ю
Тетяна Федорів
21:38, 5 Вересня, 2025

Історикиня та краєзнавиця Тетяна Федорів розповіла про всесвітньовідому письменницю, яка народилась в Збаражі

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: