У міськраді відповіли на петицію “Закрити НК “Бомба”, у якій автор пише, що у клубі “на кожній вечірці багато п’яних неповнолітніх”, – пише “20 хвилин”.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Петиція набрала потрібних 300 голосів та потрапила на розгляд до міськради.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тернополяни вимагають закрити нічний клуб «бруду і розпусти» (Фото, 18+)
“Повідомляємо, що з питання, ініційованого у петиції, підготовлено проект рішення виконавчого комітету міської ради, який оприлюднений на офіційному веб-сайті міської ради та буде винесений на розгляд виконавчого комітету міської ради”, – йдеться у відповіді Тернопільської міської ради.