Частина вулиці 15 Квітня залишилася без води
5 травня ремонтуватимуть водопровідну мережу на вулиці 15 Квітня. Тому частина будинків цілий день будуть без води.
Про це повідомили в КП Тернопільводоканал.
— У зв’язку з проведенням ремонтних робіт на водопровідній мережі на вул. 15 Квітня з 9.00 до 19.00 год 5 травня буде припинена подача холодної води до житлових будинків та адміністративних приміщень за адресами вул. 15 Квітня, №2 — №10, — йдеться у повідомленні.
На підприємстві перепрошують за тимчасові незручності та просять завчасно подбати про запаси води.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина