ЧАЕС була збудована не для цивільного населення, а для військового об`єкту (Відео)

Опубліковано:
24 Квітня, 2016 о 10:24

Цього року виповнюється 30 років з дня страшної аварії на Чорнобильській АЕС, яка забрала домівки у тисяч людей та спричинила страшні хвороби у цілих поколінь. Подвиг відчайдушних пожежників та інженерів, що ціною власного життя кинулися в справжнє пекло, щоб якомога швидше запобігти новим вибухам, назавжди залишаться в пам`яті українського народу.

 



Роками точаться суперечки та обговорення питань, пов`язаних із причинами, що призвели до катастрофи. Радянська влада усіляко приховувала істинні факти та дані, що свідчили б про недбалість та вину саме високого керівництва з Москви. Проте сьогодні ми й досі відчуваємо і спостерігаємо наслідки трагедії: екологічні, гуманітарні, соціальні. Про все це у студії телеканалу “Соціальна країна”, в ефірі програми ВІДКРИТА СТУДІЯ говорили із Тетяною Тимочко – головою Всеукраїнської екологічної ліги. Ось, що вона розповіла: “Проект будівництва станції саме в цьому місці (в Чорнобилі, – ред.) був жорстко підданий критиці деякими вченими ще на початку 80-х років. Поряд знаходився військовий об`єкт, що потребував такох кількості енергії”.

 

“Ця станція була збудована не для забезпечення електроенергією цивільного населення. Треба було забезпечувати серьйозний військовий об`єкт стратегічного значення для усього Радянського союзу”, – розповідає пані Тимочко.

 

Зазначається також, що сама геологічна платформа, на якій було збудовано станцію, також не давала можливості довготривалої та безпечної експлуатації АЕС.

 

Дізнайтеся більше у повному відео інтерв`ю.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі





Інтерв'ю
Drone Force
22:11, 14 Січня, 2025

Філософ і випускник духовної семінарії розповів про навчання на оператора дрона

ТОП новини тернопільщини: