Браконьєри ставлять борони, аби перешкодити працівникам “Тернопільрибоохорони” доїхати до водойм області. Під час чергового рейду рибоохоронці спільно з активістами їхали на річку Дністер і пробили чотири колеса у своїй автівці. Таких перешкод працівники рибоохорони не бояться, боротьбу з браконьєрами не припинять.
Перегляньте також:
- Тернопільський музей отримав експонати що нагадують про боротьбу кримськотатарського народу
- В’ячеслав Негода став на бік Тернопільського мистецького коледжу ім. Соломії Крушельницької
Браконьєри різними методами перешкоджають працівникам рибоохорони. Цього разу поставили борону, під час рейду на Дністрі рибоохоронці пробили чотири колеса у своїй автівці.
– Вони не розуміють, поводяться так, ніби це їх водойма, це їх риба, і яким способом вони її видобувають – це їх питання, нікого це не має цікавити. Кидаємо в інтернет ці всі наші поїздки, куди ми їздимо, люди пишуть в коментарях, що вони на хліб заробляють, не мають, а це як зрозуміти на хліб? Нещодавно надійшла інформація з Франківського району від їх інспекторів, що 300 кілограмів марени завезли на ринок Франківщини, марени червонокнижної. Це якраз з того місця ці шипи, ми їхали подивитися що там робиться – попалися самі, – розповідає начальник відділу охорони водних біоресурсів в Тернопільській області Андрій Об’єщик.
Цей випадок не перший, каже Андрій Об’єщик, проте такі перешкоди рибоохоронців не лякають, вони продовжуватимуть активно боротися з браконьєрами.
– Це вже третій випадок, один в Заліщицькому районі, другий в Устечку, де в калабані нам вставляли типові такі борони, а це в Бучацькому районі, де є доїзд до територій кар’єрів, де гравій добувають, де плідно пресують по вилову браконьєрської риби з води. В даній ситуації, хочу звернутися до тих людей, які це поставили, може хто впізнає цей трофей, вони тільки цим нас хочуть обізлити, бо такими методами воювати – я такого не розумію, це не Схід, – каже Андрій Об’єщик.