Військовослужбовці 105 окремої бригада територіальної оборони ЗСУ знищили засекречений російський РЕБ “Волна-2”.

За попередньою інформацією це багатофункціональний радіоелектронний комплекс для боротьби з БПЛА та іншими малорозмірними цілями, який використовується в армії окупантів.

Він може виявляти та блокувати цілі на відстані до 10 км і швидкостях до 150 км/год, а також може бути оснащений системами оптичного виявлення на основі штучного інтелекту для виявлення людей.

Долучайтесь до наших підрозділів, тел. +380505063468. Знищимо ворога разом! – закликають військові.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #105 бригада, #війна, #РЕБ, #Росія
Статті
Інтерв'ю
штурман
06:12, 14 Травня, 2026

«Моє завдання – доставити бійцям на позицію все необхідне для оборони», – штурман бойової машини Ігор Гайдан

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: