Бійці 105 бригади ТрО з Тернополя за тиждень знищили багато техніки та складів окупантів
- Опубліковано: Новини Тернопільщини
- —
- 10 Травня, 2026 о 23:12
12.06.2026
05:31:56
На фронті триває системне знищення ворожої техніки та логістики. За тиждень бійці 105 окремої бригади територіальної оборони ЗСУ спільно з побратимами ліквідували окупантів, уразили сотні укриттів та знищили десятки одиниць техніки противника.
Про результати роботи повідомили у 105 окремій бригаді територіальної оборони ЗСУ.
«Ворожа армія — це механізм, який ми розбираємо на деталі щодня. Крок за кроком ми знищуємо те, що дозволяє їм дихати та воювати», — йдеться у повідомленні військових.
За підтвердженими відео та радіоперехопленнями у період з 3 по 9 травня 2026 року втрати російських окупантів склали:
Також українські захисники знищили та уразили значну кількість техніки та засобів ворога:
Крім цього, українські військові уразили:
У бригаді наголосили, що робота із знищення окупантів триває щодня.
Працюємо далі. До повного очищення нашої землі, — зазначили захисники. – Слава Україні!
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026