Біля Обнови – серйозне ДТП

Опубліковано:
4 Листопада, 2014 о 23:16

Біля Обнови, що на Східному, близько 22-00 сталась велика аварія – зіткнулись ВАЗ 2112 та бус Мерседес Спринтер. Про це повідомив читач Андрій. На місці вже присутні представники ДАІ – оформлюють ДТП

 

Усі учасники ДТП живі.

Так виглядає місце аварії станом на 22-50 (фото з міських камер спостереження)

 

Деталі повідомимо згодом.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Статті
Інтерв'ю
Петро Скиба
20:53, 16 Червня, 2026

Захисникам України вдалося змусити армію рф пересісти на радянський мотлох – танки Т-55, – полковник Скиба

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: