Більше 200 учителів з Тернопільщини служать у Збройних силах України
Більше 200 учителів з Тернопільщини служать у Збройних силах України. Про це розповіли в обласній військовій адміністрації.
“В області з 1 вересня працюватимуть очно 464 заклади загальної середньої освіти, а 89 – за змішаною формою. Ще 3 навчальних заклади працюватимуть дистанційною. До 1 жовтня 2024 року планують завершити облаштування укриттів й організовано очну форму освітнього процесу у всіх закладах середньої освіти Тернопільщини”, – повідомили в ОВА.
Останні новини:
- У міськраді прокоментували підозру колишньому посадовцю через земельні ділянки
- Кілограм психотропів і Telegram-канали: на Тернопільщині ліквідували наркомережу
- Тернопільська облрада об’єднала три заклади позашкільної освіти в один центр
- Кіберполіція Тернопільщини попереджає про шахрайство під час покупок в інтернеті