Бережанщина виконала завдання по набору на контрактну службу

Опубліковано:
9 Квітня, 2016 о 22:23
Далеко не кожен район Тернопільщини може похвалитися хорошими результатами набору військовозобов’язаних на контрактну службу. Відтак, загалом по області такі договори уклали лише з 60-ма відсотками, а це – значно менше, ніж сподівалися.

 

Не «купилися» чоловіки ні на хороші зарплати, які обіцяють контрактникам, ані на соціальні пільги та привілеї. Та є міста і райони, де план по набору на контрактну службу виконано на 100%.

 

– Це такі міста як Кременець. Бережани та Чортків. Тут стовідсотковий набір. Аналогічна ситуація по Зборівському району, – розповідає обласний військовий комісар Володимир Катинський. – Показник у 90% виконали Підгаєцький та Монастириський райони, що також вважається високим.

 

Щодо районів-«аутсайдерів», то, кажуть у військкоматі, найменше бажаючих служити за контрактом у Заліщицькому районі – контракти тут уклали з менш, ніж 30% військовозобов’язаних. Схожа ситуація і в Тернопільському районі – 36% охочих (по м. Тернопіль майже 50%). Цікаво, що по Чортківському району план по контрактниках виконано на 40% і це при тому, що в самому райцентрі показник максимальний – 100%.

 

Володимир Катинський також зауважив, що при оголошенні нової хвилі мобілізації найбільше повісток отримають саме ті райони, де було найменше бажаючих служити за контрактом.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Статті
Інтерв'ю
Костянтин Грубич
14:12, 2 Серпня, 2026

Телеведучий Костянтин Грубич про Тернопільщину: «Я думав, мене вже важко здивувати»

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: