Кандидат на посаду градоначальника висувався від ВО «Батьківщина». За даними попереднього підрахунку, шансів в інших кандидатів практично немає, адже понад половина тих, хто прийшов на виборчі дільниці у Бережанах, підтримали Володимира Музичку.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
До слова, чоловік – колишній правоохоронець. Відомо також, що він неодноразово мав проблеми з МВС. Так, свого часу правоохоронця було звинувачено в отриманні 255 тисяч грн. хабара. З 2010 року і дотепер його незмінним місцем роботи був і залишається кабінет мера Бережан.