Автобусний маршрут №32, який курсує через міське кладовище, відновлює щоденну роботу
З 9 березня 2026 року відновлюється щоденна робота автобуса на маршруті №32 «вул. Івана Мазепи – міське кладовище».
Автобус №32 курсуватиме у робочі дні. Детальніше з оновленим рухом транспорту можна ознайомитись на сайті Тернопільської міської ради.
Також відстежити рух громадського транспорту в реальному часі можна у застосунку «е-Тернопіль» в розділі «Де Транспорт». Додаток можна завантажити на телефони на Android та на iOS.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина