Аварійні роботи у Тернополі: вулиці 15 Квітня та Київська – без води
До уваги тернополян. 27 листопада без водопостачання будуть будинки на 15 Квітня та Київській.
Про це повідомляє КП “Тернопільводоканал”.
А саме води не буде за адресою вул. 15 Квітня, 25, 27, 31, 33А. На цій ділянці працюють фахівці «Тернопільміськтеплокомуненерго». Роботи планують завершити до 14.00.
Також без водопостачання вул. Київська № 5Б, 7А 7Г, 7Д. Аварійно-ремонтні роботи працівники «Тернопільводоканалу» планують завершити до 20.00.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина