Асоціація жінок долучається до розвитку ринку соціальних послуг в Україні

Опубліковано:
12 Червня, 2024 о 12:12
Асоціація жінок долучається до розвитку ринку соціальних послуг в Україні
Фото Асоціація жінок

З 1 червня 2024 року громадська організація «АСОЦІАЦІЯ ЖІНОК УКРАЇНИ» розпочала впровадження річного проєкту «Якісні соціальні послуги як засіб подолання викликів та наслідків війни», який виконуватиме в рамках проєкту Європейського Союзу «Посилення залучення громадянського суспільства для розвитку соціальної сфери в Україні» (EU4CSOs EmpowerUA), що реалізовується благодійною організацією «МЕРЕЖА 100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ РІВНЕ».

За словами очільниці ГО «Асоціація жінок України» Лариси РИМАР, проєкт є вкрай актуальним та нагальним, оскільки в умовах воєнного стану, погіршення ментального здоров’я українців та соціально-економічної ситуації загалом існуюча в Україні система надання соціальних послуг не спроможна охопити якісними послугами всіх громадян, які цієї допомоги потребують.«Проаналізувавши офіційні дані й матеріали українських соціологів, можна зробити висновок, що в умовах війни понад 90 відсотків наших співвітчизників потрапляють у категорію осіб, які згідно із Законом України «Про соціальні послуги» мають право на соціальні послуги у зв’язку із складними життєвими обставинами, спричиненими війною, – від натуральної допомоги, а це, до прикладу, товари першої необхідності, до комплексної фахової консультаційної підтримки юристів, психологів і психотерапевтів, – каже Лариса РИМАР.

За її словами, проєкт «Якісні соціальні послуги як засіб подолання викликів та наслідків війни» унікальний у своїй концепції, новаторський.

«Ми маємо на меті сприяти підвищенню якості та різноманітності соціальних послуг для осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, спричинених або поглиблених (загострених) війною, та які проживають у Тернопільській та Бережанській ОТГ Тернопільської області, – додає Лариса РИМАР.

Важливим є те, що діяльність у межах проєкту спрямована на доповнення існуючих соціальних послуг, які надаються цільовій групі державними/комунальними надавачами соціальних послуг, таких як соціальна адаптація та послуга консультування.

Команда проєкту ставить перед собою завдання розширити спектр форм допомоги та заходів із надання послуг з акцентом на творчі методи роботи (дозвілля в колі родини, заняття музикуванням, краєзнавством, апсайклінгом тощо) та на сучасні методики терапії: біосегустивну терапію, терапію зайнятістю та інші.

Як розповіла Лариса РИМАР, у рамках проєкту буде організовано роботу центру надання соціальних послуг із забезпечення осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, зокрема людей з інвалідністю та членів їх родин, сімей військовослужбовці, якісними та ексклюзивними послугами, що відповідають державним стандартам.

Додаткову інформацію можна отримати за тел. 0678608876. Усі деталі проєкту на сайті організації www.wau.org.ua

Довідково. Проєкт Європейського Союзу «Посилення залучення громадянського суспільства для розвитку соціальної сфери в Україні» (EU4CSOs EmpowerUA) спрямований на покращення якості, різноманітності типів соціального захисту шляхом розвитку ринку соціальних послуг на рівні громад. Завдяки розбудові спроможності та навчанню, територіальні громади разом із організаціями громадянського суспільства зможуть надавати більш якісні соціальні послуги.

Проєкт EU4CSOs EmpowerUA має на меті зміцнити організації громадянського суспільства, щоб вони стали більш професійними у сфері соціальних послуг, роблячи їх видимими та стійкими партнерами для надання соціальної допомоги на рівні громад.

Проєкт EU4CSOs EmpowerUA реалізує БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне».

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #Асоціація жінок України, #лариса римар
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
“Іскра проскакує значно швидше”: помічник капелана з Тернопільщини Степан Хміль про службу
20:15, 18 Липня, 2024

“Іскра проскакує значно швидше”: помічник капелана з Тернопільщини Степан Хміль про службу

Блоги

ТОП новини тернопільщини: