Архієрей освятив накупольні хрести для кафедрального собору Костянтина і Єлени
15 жовтня 2024 року митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор звершив Божественну літургію у кафедральному соборі святих рівноапостольних Костянтина і Єлени.
Його Високопреосвященству співслужили клірики собору і братія Свято-Феодосіївського монастиря (Київ) на чолі з архімандритом Макарієм.
Під час богослужіння владика Нестор освятив накупольні хрести кафедрального собору.
Під час Літургії лунали молитви за наших військових-захисників, за владу і народ, за перемогу України над російським агресором.
Після відправи архієрей разом із духовенством відслужив молебень за успішне завершення будівництва собору та акафіст святим рівноапостольним Костянтину та Єлені.
Останні новини:
- У Чорткові на Тернопільщині трапилася серйозна аварія на водогоні в районі горілчаного заводу
- Сергій Надал передав на фронт позашляховик, квадрокоптери та зарядні станції
- Гучний скандал довкола генерального директора «Укрпошти» Ігоря Смілянського набирає обертів
- На Бережанщині чоловік побив рідного брата кулаками та ногами