Видання пропонує відповіді на найактуальніші питання-виклики нашого часу. На шпальтах «Волонтера» ідеться не лише про різні варіанти матеріальної допомоги найбільш потребуючим, але й про психологічну реабілітацію та гарт, способи запобігання пияцтву в армії (на основі козацького досвіду), протидію терористичним загрозам, мародерству, шахраям, які паразитують на волонтерському русі.
Перегляньте також:
- Тисяча гривень від держави: шахраї створюють фейкові акаунти
- 24-річна Анастасія зі Збаража змагається за серце героя у шоу “Холостяк
Другий випуск «Волонтера» містить також спеціальний додаток на суспільно-політичну тематику, де висвітлюються питання розбудови України у післявоєнний час. Ключові теми: освіта (про важливість і вигоду усвідомленого вибіру спеціальності; про професії Нового часу), оборона (про сінґапурський досвід розбудови збройних сил; про те, чи варто покладатися на миротворців ООН і чи є сенс піднімати питання відновлення ядерного статусу), біженці (забезпечення житлом вимушених переселенців зараз є питанням національної безпеки, проблема ця дуже складна, але вирішувана).
Видання містить також довідкову інформацію про локальні центри допомоги армії по всій Україні, військові госпіталі, курси військової підготовки; іншу корисну інформацію для біженців, ветеранів, сімей військовослужбовців тощо.
[Обсяг: 16 сторінок, формат: А3, наклад: 11 тисяч. Розповсюджується
безкоштовно, не містить реклами, не є партійним проектом, друкується
на пожертви Громадян. Ел.версія видання: http://bit.ly/1bK6vAZ]
Головна ідея та ціль «Волонтера» лишається незмінною — спонукати до дії, показати, що для здійснення позитивних змін в країні потрібна щоденна посильна участь кожного Громадянина.
Надруковано 2-ге число альманаху «Волонтер» завдяки фінансовій підтримці українців Бобринця, Бродів, Львова, Старих Кутів, Тернополя і Торонто.
Паралельно з розповсюдженням «Волонтера» регіонами (частина накладу уже потрапила в Київ, Маріуполь, Мелітополь та Ужгород), триває збір коштів на додатковий тираж.
Замовити видання можна за ел.адресою: volonterist@gmail.com.
Переказати кошти на друк альманаху «Волонтер» можна за цими банківськими координатами: 5168 7572 8965 5179 (ПриватКартка).
Електронна версія другого числа «Волонтера»: http://bit.ly/1bK6vAZ
Електронна версія першого випуску: http://bit.ly/1Nc5gIk
Сторінка «Волонтера» у фейсбуці: www.facebook.com/volonterist
Де знайти у Тернополі
*Тернопільська обласна наукова бібліотека (бульвар Шевченка)
*Логістичний центр допомоги армії (гуртовня “Галант” на вул. Збаразькій)
*Арт-кафе “Коза” (біля пам’ятника Пушкіну)
*Годинниковий відділ у “Євроринку” (вул. Руська, 2 поверх)
*Магазин туристичного спорядження “Ґорґани” (вул. Б.Хмельницького)
*Швидкафе ”Пиріжкова хата” (бульвар Шевченка)