Тернопільська обласна наукова бібліотека від часу заснування й до тепер є місцем, де зберігається безцінний спадок людства: книги, а отже, і знання. Тут можна отримати відповіді на усі питання. Уже сімдесят п’ять років книгозбірня для багатьох людей є центром культурного життя Тернополя.
Перегляньте також:
- Тернопільський музей отримав експонати що нагадують про боротьбу кримськотатарського народу
- В’ячеслав Негода став на бік Тернопільського мистецького коледжу ім. Соломії Крушельницької
Вона користується популярністю серед мешканців міста та області. Поєднує у своїй роботі професіоналізм працівників, використання сучасних освітніх тенденцій, інформаційних технологій, найкращі та найефективніші традиції архівознавства та книго зберігання, є однією із провідних освітніх, інформаційних і культурно-просвітницьких установ області.
15 листопада 2014 року день 75-річчя від часу заснування Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки. День народження книгозбірні урочисто відзначили працівники бібліотеки, її керівництво, представники влади, духовенства та жителі міста у Тернопільській обласній філармонії.
На запрошення директора бібліотеки Василя Івановича Вітенка участь в урочистостях взяв архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор.
«Працівники бібліотечної сфери зберігають скарб знань і це є одна із найвідповідальніших праць з часів винайдення письменності», – звернувся владика Нестор до усіх присутніх. «Без збереження письмових джерел можна втратити свою культуру, історію. Неоціненна цінність – книга. Завдяки бібліотекам ми навчаємося самі та даємо можливість розвиватися прийдешнім поколінням. Нехай Господь благословить, допоможе, оберігає і наставляє працівників бібліотеки у їх нелегкій та почесній праці», – підсумував владика Нестор.
Також владика Нестор нагородив директора бібліотеки ювілейною медаллю «1025-ліття Хрещення Руси-України» за ефективне керівництво, продуктивну та корисну справу поширення та збереження знань.
Ірина СКОРОБОГАТА
прес-служба Тернопільської єпархії