В Тернополі вантажний автомобіль “влетів” у Жовту церкву на Острозького
На вулиці Князя Острозького у тернополі вантажний автомобіль Mercedes-Benz врізався в огорожу та сходи Жовтої церкви, пошкодивши їх.
Оказія сталася вчора плизько 23 години. Постраждалих немає.
Останні новини:
- У Чорткові на Тернопільщині трапилася серйозна аварія на водогоні в районі горілчаного заводу
- Сергій Надал передав на фронт позашляховик, квадрокоптери та зарядні станції
- Гучний скандал довкола генерального директора «Укрпошти» Ігоря Смілянського набирає обертів
- На Бережанщині чоловік побив рідного брата кулаками та ногами