18 жовтня двоє захисників з Тернопільщини повернулися додому з російського полону
18 жовтня провели черговий обмін полоненими. Це вже 58 обмін військовополоненими з російською стороною, який провела Україна. Цього разу додому повернулись 95 військових.
Серед звільнених з російського полону є бійці з нашої області. Двоє наших земляків з Тернопільщини повернулися додому. Це Сергій Бойчук та Єгор Настека.
Повідомляють в ТОВА.
Останні новини:
- У Чорткові на Тернопільщині трапилася серйозна аварія на водогоні в районі горілчаного заводу
- Сергій Надал передав на фронт позашляховик, квадрокоптери та зарядні станції
- Гучний скандал довкола генерального директора «Укрпошти» Ігоря Смілянського набирає обертів
- На Бережанщині чоловік побив рідного брата кулаками та ногами