Класичний університет Тернополя підписав Договір про співпрацю із Тернопільським академічним ліцеєм «Українська гімназія» ім. І. Франка

Опубліковано:
20 Березня, 2024 о 07:13

Захiдноукраїнський нацiональний унiверситет разом iз освiтянською спiльнотою об’єднує зусилля, аби сприяти вихованню нового поколiння патрiотiв-фахiвцiв, людей з креативним мисленням, якi здатнi брати вiдповiдальнiсть за свої дiї, хочуть жити в Українi й творити своє майбутнє. 

15 березня вiдбулося пiдписання договору про спiвпрацю мiж класичним унiверситетом Тернополя та Тернопiльським академiчним лiцеєм «Українська гiмназiя» iм. I. Франка Тернопiльської мiської ради. Партнерство спрямоване на запровадження iнновацiйних освiтнiх технологiй, форм та методiв навчально-виховної, науково-методичної та органiзацiйної роботи iз учнями та вчителями.null

Фото з мережі Інтернет

Вiтаючи присутнiх, ректор ЗУНУ Оксана Десятнюк сказала: «Молодь – це майбутнє України! Ми повиннi впроваджувати передовi освiтнi практики, пiдтримувати iнтелектуальний та творчий потенцiал школярiв та студентiв, обмiнюватися iдеями та робити усе для того, аби юнаки й дiвчата обирали й здобували якiсну, сучасну освiту!»

Директор Микола Федоруц зазначив: «Налагоджуючи спiвробiтництво iз вашим закладом вищої освiти, ми сподiваємося на плiдну взаємодiю, адже багатовимiрний обмiн знаннями й досвiдом впливають на розвиток креативностi, лiдерства, вдосконалення професiйних компетентностей учителiв, критичного мислення та м’яких навичок учнiв».

Колеги обговорили напрями спiвпрацi та домовилися про органiзацiю освiтнiх, культурних, соцiальних i екологiчних заходiв, психологiчних тренiнг-курсiв, конференцiй, семiнарiв, симпозiумiв, форумiв, олiмпiад, реалiзацiю проєкту «Один день у ЗУНУ», навчально-наукову пiдготовку учнiв до участi у всеукраїнських та мiжнародних конкурсах, пiдтримку iнiцiатив щодо модернiзацiї i цифровiзацiї системи освiти, проведення профорiєнтацiйної роботи серед лiцеїстiв, залучення учнiв до навчання на пiдготовчих курсах, викладання навчального предмету «Соцiальне шкiльне пiдприємництво», пiдвищення квалiфiкацiї педагогiчних працiвникiв.

До обговорення векторiв спiвробiтництва також долучилися проректор з науково-педагогiчної роботи Вiктор Островерхов, проректор з наукової роботи Микола Дивак, проректор з науково-педагогiчної роботи (мiжнародна дiяльнiсть) Уляна Коруц, вiдповiдальний секретар приймальної комiсiї ЗУНУ Антон Шевчук, заступник директора з навчально-виховної роботи Тернопiльського академiчного лiцею «Українська гiмназiя» iм. I. Франка Тернопiльської мiської ради Лариса Томашевська.

Освiтнiй фронт – один iз найважливiших у суспiльствi, тому консолiдуймо зусилля й працюймо заради професiйної реалiзацiї i соцiальної iнтеграцiї молодi!

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
“Іскра проскакує значно швидше”: помічник капелана з Тернопільщини Степан Хміль про службу
20:15, 18 Липня, 2024

“Іскра проскакує значно швидше”: помічник капелана з Тернопільщини Степан Хміль про службу

Блоги

ТОП новини тернопільщини: