Фотографії попередніх десятиліть неабияк допомагають вивчати історію та архітектуру міста Кременця початку ХХ століття.
Цього разу маємо для нашиї читачів цікаві фото 1930-х років. На них постає місто Кременець міжвоєнного часу. Місто біля підніжжя гори Бони тоді перебувало на одному із щаблів свого розвитку. Кременець був потужним центром релігійного, освітнього та культурного життя.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
На фото тих часів можемо побачити Кременець із висоти пташиного польоту. У кадри попали храми різних конфесій, цивільні та приватні будинки. Місто виглядає досить динамічним.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2024/03/19/7e08a1ae4ca8c45f5a3e9defa857edc6.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2024/03/19/4f6bc9b3526f4c6c1653fd72903c322a.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2024/03/19/9192b42e784f9a2f5e512617b6c1f71b.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2024/03/19/92625c0a7e06085515e8dcc514752085.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2024/03/19/1bb1637d997877d38ce41af72311d0af.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2024/03/19/fa33630dd2f7a0edc4c2a29ed83244f4.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2024/03/19/e2c66aa4757a021a062afe5dc2c9c204.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2024/03/19/29dddfa5cf5f9c00f4594b20adab733f.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2024/03/19/93e0313bf5edba7d2a6aadbd5f86a00c.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2024/03/19/9dfe5d34b313f2cf696906b3073559d8.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2024/03/19/c8b596a0af8b418bce5769b510d8455c.jpg)
Джерело фото: ISPAN