Тернопільська команда рятувальників здобула «срібло» у турнірі з гирьового спорту, змагалися за першість Тернопільської обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України, за програмою змагань «Динаміада – 2024».
Участь взяли 5 команд динамівських колективів фізичної культури. Змагалися вони у ривку та поштовху гирі, вагою 32 кілограми.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«У підсумку, команда Головного управління ДСНС України у Тернопільській області посіла почесне друге місце, поступившись лише збірній Головного управління Національної поліції. Відзначились рятувальники і в особистих заліках. Зокрема, друге місце у ваговій категорії до 85 кг посів Денис Ганусевич. Срібло у ваговій категорії до 95 кг взяв Василь Максимів. Василь Сохацький виборов друге місце у ваговій понад 95 кг. Перше місце у ваговій категорії понад 95 кг виборов Віктор Мороз», – повідомили на сторінці обласного управління ДСНС.