Вихованці закладів освіти і працівники двох супермаркетів Чортківської громади зібрали і продали макулатуру. Так вони заробили 27 654 гривень, які передали на допомогу ЗСУ.
Учасники акції разом зібрали понад 6 тонн макулатури. Виручені кошти віддали благодійному фонду БО БФ “Покрова Чортків”, щоб придбати необхідне для українських захисників, – про це написали на сторінці Чортківської міської ради у мережі Facebook.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
«Те, яким буде наше завтра – залежить лише від нас. Завжди можна шукати виправдання, а можна шукати методи і шляхи. Як бачите, для доброї справи багато непотрібно – достатньо відсортувати сміття та віддати його на переробку», – йдеться у повідомленні.