Усього на території 55 громад області діють 615 закладів загальної середньої освіти: 497 працюють в очному режимі, 118 – за змішаною формою навчання.
Заклади освіти, що належать до сфери відповідальності Поліції охорони, обладнані засобами сигналізації і під’єднані до пульта централізованого спостереження. У разі загрози життю і здоров’ю дітей озброєних поліцейських можна викликати негайно, натиснувши на тривожну кнопку.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Також нагадуємо, що в Україні стартував проєкт «Офіцери служби освітньої безпеки», але поки що він стосується закладів освіти, що розташовані поблизу російського та білоруського кордонів і зони бойових дій. Ідеться про Волинську, Дніпропетровську, Житомирську, Запорізьку, Київську, Миколаївську, Рівненську, Сумську, Чернігівську області.
Консультації і замовлення охоронних послуг – за номером 9899 (лінія цілодобова, дзвінки з мобільного безкоштовні) або на сайті https://securitypolice.com.ua/
Управління поліції охорони
в Тернопільській області