«Творчий актив ТНПУ»: не зраджуй своїм мріям, а дій вже сьогодні

Опубліковано:
27 Січня, 2024 о 20:01

У Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка функціонує неформальне об’єднання студентської молоді «Творчий актив ТНПУ», яке створено з ініціативи методистів відділу у справах молоді Надії Раківської та Аліни Кудрової.

На офіційному сайті ТНПУ та у соціальних мережах Facebook і Instagram були розміщенні оголошення «Шукаємо творчих і талановитих студентів». Охочі молоді люди приходили на відбір, демонструючи свої вміння, і таким чином були відібрані до активу. Дебютним заходом були урочистості «Закохані в Україну», в яких взяли участь близько 40 студентів.Поспілкувавшись з головою «Творчого активу ТНПУ» Вікторією Молдавчук, дізналися більше про студентську молодь та їхню діяльність в університеті: «Сьогодні у нашій спільноті вже понад 100 осіб. Це студенти з різних 10-ти факультетів нашого вишу: мистецтв, історичного, педагогіки і психології, іноземних мов, фізичного виховання, філології і журналістики, географічного, інженерно-педагогічного, фізико-математичного та хіміко-біологічного факультету. Кожен студент може зі собою приводити друзів, аби більше людей змогли долучитися до громадської діяльності в ТНПУ».

Команда молодих людей розробила власний логотип, створила сторінки у соціальних мережах InstagramTelegram та TikTok, у яких відкриті до діалогу та співпраці з охочими.

Відрадно, що кожного року відбувається прослуховування для першокурсників, які бажають взяти участь в діяльності університету та сприяти власному творчому розвитку.

У «Творчому активі ТНПУ» є вісім основних координаторів, які відповідають за організацію різноманітних заходів в університеті та яких ви з легкістю зможете побачити на офіційному сайт ТНПУ (дати посилання). Проте є випадки, коли ініціатори заходів не потребують допомоги координаторів, тоді організацією займаються самостійно, але під наглядом голови активу Вікторії. Ефективність та якість роботи полягає у єдності.

null

«Ми не прив’язуємо організацію подій до конкретних дат, а реалізовуємо задумане під час виникнення ідеї. Найчастіше – це літературні вечори, які розкривають багато потаємного у наших студентів: декламацію вірша чи прочитання авторської поезії, що соромляться робити на великий загал. Завдяки підтримці однодумців ми мотивуємо один одного не боятися, не занурювати таланти у глибоку шухляду, а впевнено говорити та демонстрували свої найсильніші сторони. Кожна людина – це особистість, яку потрібно насамперед поважати, її думки та погляди», – розповідає Вікторія.

Цікавий факт, що активісти ТНПУ долучаються до масових заходів і за межами вузу. Наприклад, в одній з Тернопільських кав’ярень організували студентський стендап. Взаємоспівпраця між молодими людьми слугує хорошим комунікатором між Тернопільськими університетами, а обмін досвідом завжди цінний.

Студентський стендап

Вікторія Молдавчук зазначила, що «Творчий актив ТНПУ» – це не про розваги та ігри, а про злагоджену та плідну працю між студентами. Це робота в групах, яка допомагає кожному відкритись по-новому та проявити свої лідерські здібності, які, на жаль, так часто зневажають інші: «Наше неформальне об’єднання – це про розуміння, любов і підтримку. Тому всіх охочих закликаю не соромитись, а писати та долучатися до нас, аби спільними зусиллями створювати цікаві події в житті університету».

Один із заходів активістів

Піжамний день

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Меморіал пам’яті на Тернопільщині має відображати релігійність і світськість, – священник ПЦУ
14:20, 22 Липня, 2024

Меморіал пам’яті на Тернопільщині має відображати релігійність і світськість, – священник ПЦУ

Блоги

ТОП новини тернопільщини: