Куди подіти живу ялинку після свят
Часто після Різдвяно-Новорічних свят люди просто викидають ялинки на смітники. Однак, використати цю деревину можна корисно, – розповіли у філії Подільського лісового офісу.
Найпростіше, кажуть спеціалісти, можна віддати хвойні дерева на утилізацію до приймальних пунктів, що діють в кожному місті. Там їх подрібнять на тріску.
«Якщо ж дерево ще зелене і хвоя не обсипалася – можна віддати в зоопарк або на ферму, адже це потужне джерело вітаміну С та інших корисних речовин для деяких тварин. Хвою можуть використовувати і фермери: голки потрібні для мульчування рослин на городі й у саду. Під шаром хвої товщиною 3-5 сантиметрів довго зберігається волога і рослини треба рідше поливати. А ще хвоя чудово підійде, як добавка до ґрунту для журавлини, чорниці та інших ягідних культур», – розповіли фахівці Подільського лісового офісу.
Останні новини:
- «Світло переможе темряву»: уродженець Збаража Сергій Притула охрестив сина Марка
- У бою за Україну загинув Руслан Гуравський з Тернопільщини
- Почаївську лавру перевірять щодо ймовірних зв’язків із релігійною організацією, забороненою в Україні
- У Тернополі чоловік влаштував сімейний конфлікт: штовхав батька і поводився агресивно