Сьогодні, 29 грудня 2023 року, на Тернопільщину прибув предстоятель Православної Церкви України Київський і всієї України Епіфаній.
На межі Рівненської та Тернопільської областей Блаженнішого зустрічали місцеве духовенство, віряни, представники місцевої виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.
Перегляньте також:
- Завдяки жертві воїнів – Україна все ще жива, жива наша Церква, живою є надія на перемогу правди і добра
- У Лішні відбулася щорічна проща в пам’ять про полеглих захисників України
Блажейніший Єпіфаній звершив молебень за Україну у Свято-Миколаївському соборі м. Кременця, який нещодавно повернувся в лоно ПЦУ після багаторічного управління там представниками московського патріархату.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/12/29/9365a66f32e173d8b9bfb46fea6c4630.jpeg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/12/29/4a06d4f76e3c1468ab61e40061118658.jpeg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/12/29/5277973c63e35eb44ce47633a46e6a49.jpeg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/12/29/c8de30e590bd32ef98ed87e835e32ca6.jpeg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/12/29/21a720e5d7a1cf8068ad9443ef79e9f8.jpeg)
А завтра відбудеться велична подія не лише для нашого краю, а й усієї країни – освячення Всеукраїнського храму-пантеону в пам’ять про загиблих в російсько-українській війні, який розташований у селі Лішня, що на Кременеччині. Такий храм-пантеон є єдиний в Україні.
Отже, 30 грудня о 9 годині ранку відбудеться зустріч Блаженнійшого Епіфанія, далі – велична Літургія, освячення храму–пантеону. Запрошують усіх жителів краю, країни, які мають бажання долучитися до цієї величної події, помолитися за душі наших мужніх захисників, які поклали на вівтар свободи найцінніше – життя.