Є прикмета, яка ще до прикрашених ялинок, новорічної ілюмінації і запаху мандаринів повсюди стовідсотково вказує на наближення Різдва, Нового року та інших зимових свят. Ця точна ознака – поява на полицях крамниць “Різдвяного” від «Опілля».
“Опілля Різдвяне” – це особливий лімітований сорт пива, яке тернопільська броварня спеціально варить з нагоди різдвяно-новорічних свят. “Опілля Різдвяне” – це зимове темне пиво, зварене з найякісніших натуральних складників за класичною технологією роздільного бродіння. Саме це робить “Різдвяне” справжнім пивом, смак та духмяний аромат якого ні з чим не сплутаєш, бо вони – виняткові. “Опілля Різдвяне” – це і є справжній смак свята.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Тим більше, що цього року традиційне святкове пиво “Різдвяне” броварня «Опілля» вперше розливає ще й у пивні банки. Вслід за експортовою серією пива «Опілля» банковий формат “Різдвяне” здобуло завдяки доведеним перевагам банки як тари. Саме алюмінієва банка найкраще зберігає свіжість, якість і аромат пива. Для духмяного “Різдвяного” з ароматом кориці та особливою солодкістю ячмінного карамельного солоду і рослинного екстракту стевії банка підходить ідеально.
![](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/12/08/933fb1327c5fbd43d9860dd331a95be2.png)
Придбати “Різдвяне” можна по всій Україні: на розлив – у мережі фірмових магазинів «Опілля», в барах, пабах, ресторанах; пляшкове і банкове – у безлічі невеликих крамниць та в продуктових супермаркетах найбільших торговельних мереж України “АТБ”, “Ашан”, “Біле Сухе”, “Велика Кишеня”, “Велмарт”, “VARUS”, “NOVUS”, “Сільпо”. Чимало шанувальників “Різдвяного” вже встигли не тільки помітити в продажу, а й придбати і поласувати смаком свіжого святкового пива «Опілля». Тим, хто ще тільки в особливому передчутті прагне відкупорити першу в цьому сезоні банку чи пляшку “Опілля Різдвяного”, можна тільки позаздрити: на них чекає справжнє свято!