Міністерство внутрішніх справ України готується до запуску нового проєкту забезпечення безпеки в учбових закладах. Як повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко, найближчим часом буде оголошений набір поліцейських, які будуть відповідати за безпеку в школах. Їхні обов’язки включатимуть пропускний контроль з використанням металодетекторів, реагування на надзвичайні ситуації та забезпечення порядку під час повітряних тривог.
За словами міністра, цей концептуальний проєкт зорієнтований на створення максимально безпечного середовища для дітей у навчальних закладах. Він планується як спільний проект МВС та Міністерства освіти, спрямований на задоволення вимог батьків та підвищення рівня безпеки під час навчального процесу.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Зокрема, планується взяти під особливий контроль школи в регіонах, що прилягають до зон бойових дій або кордону з Білоруссю. Кожна школа отримає свого поліцейського, чий обов’язок – гарантувати безпеку дітей, особливо під час повітряних тривог.
Нові поліцейські також будуть реагувати на повідомлення та заяви, спільно з викладачами забезпечуватимуть пропускний режим і публічний порядок на території навчального закладу. Крім того, планується оснащення шкіл металодетекторами для попередження проникнення небажаних предметів та заборонених речовин.
![](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/12/09/922a6c7880b5b551054b971b3be4fbe7.png)