Вихованка Тернопільського мистецького коледжу ім. С.Крушельницької перемогла у конкурсі авторської пісні й поезії
Вихованка Тернопільського мистецького фахового коледжу імені Соломії Крушельницької Олена Пархуць перемогла у конкурсі авторської пісні та поезії.
Дівчина навчається на третьому курсі у класі викладачки Галини Ткачук на відділі «Народні інструменти».
ХХVII обласний конкурсу авторської пісні та поезії проводили серед учнів, студентів, працівників закладів вищої та передвищої освіти.
«Студентка отримала найвищу відзнаку за вірш «Мить», у якому йдеться про біль війни. Батько дівчини нині захищає нашу країну. Також її відзначили за власну пісню-роздум «Недооцінена річ». Нагороди переможцям вручав голова журі, член Національної спілки письменників України Володимир Барна», – повідомили організатори.
Останні новини:
- Пастка для водіїв: у Тернополі шахраї масово «продають» неіснуюче дешеве пальне
- У Тернополі відкрили меморіальні дошки двом полеглим захисникам
- «Мій чоловік боровся за Україну, тепер я борюся за те, аби його ім’я не забули», – інспектор поліції Тернопільщини Дар‘я Бондар
- У ЗУНУ відбудеться ІІІ молодіжний економічний форум «Глобальна економічна невизначеність: діалог молоді»