На Тернопільщині перевіряють стан доріг, вулиць і залізничних переїздів
На Тернопільщині патрульні поліцейські продовжують проводити комісійний огляд вулично-шляхової мережі.
Вони обстежують дороги загального користування державного й місцевого значення, вулиці населених пунктів, а також залізничні переїзди.
Перевіряють наявність дефектів покриття проїзної частини, узбіч, розмітки, зовнішнього освітлення, смуги відведення, придорожніх територій, тротуарів, технічних засобів організації дорожнього руху.
Про це поінформували на сторінці Патрульної поліції Тернопільської області у мережі facebook:
«Особливу увагу приділяють ділянкам з підвищеною аварійністю. Усі виявлені недоліки та визначені рекомендації поліцейські зазначають в актах огляду, які передадуть в обслуговуючі організації для подальшого їх усунення та реагування», – йдеться у повідомленні.
Останні новини:
- Кілограм психотропів та наркошопи в Telegram: на Тернопільщині накрили мережу з 10 дилерів
- «Алея надії»: у громаді на Тернопільщині відкрили меморіальний простір на честь зниклих безвісти воїнів
- Віддала медицині 40 років: на Тернопільщині пішла з життя відома лікарка-рентгенолог
- Почаївська громада в жалобі: підтвердили загибель юного воїна