Аграрії Тернопільщини збирають врожай: уже зібрали 1,7 мільйона тонн зерна
Аграрії Тернопільщини продовжують збирати врожай. Уже намолотили 1,7 мільйона тонн зерна.
Наразі збирають кукурудзу, цукровий буряк, соняшник та сою, – про це розповіли у департаменті агропромислового розвитку ОВА.
«Цього року погодні умови сприяли активному проведенню осінньо-польових робіт. Наразі аграріям вдалось зібрати 11 тисяч тонн гречки, 65 тисяч тонн кукурудзи, 98 тисяч тонн соняшника, та 361 тисячу тонн цукрового буряка. Збір пізніх сільгоспкультур продовжується і разом з тим у господарствах завершується збір картоплі та овочевих культур», – кажуть у департаменті агропромислового розвитку.
Останні новини:
- Одна загибла людина та 11 травмованих: статистика ДТП з електросамокатами на Тернопільщині
- На Тернопільщині готують школи до навчального року: безкоштовні обіди матиме кожен учень
- Батьки випускників у Копичинцях пояснили скандал навколо пісні на випускному
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички