4 жовтня 2023 року ректор Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка – Богдан Буяк взяв участь в урочистій інавгурації 2023/2024 навчального року Університету Яна Длугоша в Ченстохові (Польща).
Під час урочистостей Богдан Богданович отримав Відзнаку за довготривалу ефективну співпрацю між Університетом Яна Длугоша в Ченстохові та Тернопільським національним педагогічним університетом імені Володимира Гнатюка, пише “Голос”.
Перегляньте також:
- Чому варто обирати Тернопільський педагогічний університет
- ТНПУ реалізуватиме нові міжнародні проєкти ERASMUS+ CBHE за підтримки Європейської комісії
Керівництво партнерського вишу подякували за спільно пророблену роботу та зауважили, що співпраця між університетами сприяла реалізації Програм подвійних дипломів, стажування викладачів та студентів в рамках міжнародної академічної мобільності.
Богдан Буяк від імені колег і студентів університету подарував Університету Яна Длугоша в Ченстохові дві картини, на яких зображено духовні візитівки Тернопілля – Марійський духовний центр в Зарваниці та Ченстохови – Ясна Гора.
Колектив ТНПУ радіє можливостям взаємоспівпраці з європейськими університетами задля обміну досвідом, поглиненню співпраці та перспективної партнерської освітньо-наукової діяльності.