Магнітні бурі в жовтні не вплинуть кардинально на здоров’я людей. Сонячна активність буде середньої та слабкої потужності. Щоправда, у метеозалежних людей самопочуття може погіршитися – до цього варто бути готовим заздалегідь.
1–2 жовтня – магнітна буря середньої сили, пік якої припаде на перший день жовтня. Уникайте фізичних і розумових навантажень. У цей період можуть виникнути легкі симптоми слабкості та головного болю.
Перегляньте також:
- Тернопільський музей отримав експонати що нагадують про боротьбу кримськотатарського народу
- В’ячеслав Негода став на бік Тернопільського мистецького коледжу ім. Соломії Крушельницької
5 жовтня – найсильніша магнітна буря. Її пік буде вранці. Можливі різкі перепади настрою, головний біль і запалення хронічних захворювань. Варто обмежити вживання шкідливої їжі, алкоголю.
8 жовтня – слабка магнітна буря.
13–15 жовтня – незначні магнітні коливання. Може зіпсуватися настрій.
23–26 жовтня – слабка сонячна активність, яку не усі відчують. Може виникнути апатія.
29–30 жовтня – магнітна буря середньої інтенсивності. Слід уникати стресових ситуацій. Можуть загостритися хронічні хвороби.
Магнітні бурі на кожну людину впливають по-різному. У когось спричинюють пригнічений настрій та головний біль, а в когось – загострення хронічних хвороб. Щоб зменшити вплив магнітних бур, намагайтеся дотримуватися здорового способу життя: більше гуляйте на свіжому повітрі, не перевантажуйте себе фізичними вправами, уникайте вживання алкоголю та жирної їжі, стежте за дотриманням режиму сну, пийте більше води.