Посвята у студенти географічного факультету ТНПУ відбулася у цікавій локації – Геостаціонар в селі Дзвенигород Чортківського району. Саме ж дійство було приурочене до Дня осіннього рівнодення, коли закінчується астрономічне літо та відповідно розпочинається осінь.
Феєричність заходу забезпечили студенти-першокурсники. Вони підготували відмінні програми, в яких презентували свої групи та спеціальності, пройшли процедуру посвяти. Також були заходи з облагородження території геостаціонару, екскурсії на історико-культурну та природничо-географічну тематики. Приємне враження від студентів-першокурсників було підкріплене яскравими прикладами патріотизму та громадянської свідомості (всі ранки перебування на Геостаціонарі розпочинались з Державного славня та Хвилини пам’яті та нескореності). Прихильною до учасників посвяти була погода та неповторні дністровські краєвиди.
Перегляньте також:
- Чому варто обирати Тернопільський педагогічний університет
- ТНПУ реалізуватиме нові міжнародні проєкти ERASMUS+ CBHE за підтримки Європейської комісії
Атмосфери дійству додавали студенти-старшокурсники та викладачі, які також були долучені до всіх видів активностей.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/09/27/a90ce3b91f2a0e5b7374049bff456cca.png)
На пам’ять учасники Посвяти підписали єврову купюру.