Упродовж кількох місяців жінка звинувачувала сусіда у крадіжці грошей та коштовностей. Проте оперативники встановили, що усе майно жінка закопала, а де саме – забула і шукала його в іншому місці.
“До працівників поліції звернулася жителька Козівської територіальної громади. Жінка повідомила, що її, ймовірно, обікрав сусід. Вона розповіла, що у перші дні повномасштабного вторгнення зібрала усі зароблені гроші та дорогоцінні прикраси, закрила їх у скляні банки та закопала на території власного домогосподарства”, – розповів начальник Бережанського відділу поліції №1 Сергій Гаврилюк.
Перегляньте також:
- Козівщина плаче: на війні загинув 43-річний Роман Кіт
- Права купила в інтернеті: у Зборові зупинили 22-річну порушницю
Додому приїхала через півтора року і пішла викопувати скарби. Проте їх на місці не було. Жінка вирішила, що її сховок знайшов сусід, оскільки має металошукач. І саме тому написала заяву у поліцію. Пенсіонер усе заперечував. Слідчі внесли даний факт в ЄРДР відповідно до частини 4 статті 185 ККУ.
У ході розслідування оперативники вирішили ще раз перевірити територію, перекопавши її. І це дало результат – поліціянти віднайшли усі сховані банки з грошима та коштовностями. Як з’ясувалося, жінка, закопуючи заощадження, не запам’ятала точне місце. Слідчі кримінальне провадження закрили, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/09/26/7a3d2af3ba4bc894cf562d425946b2a9.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/09/26/66ad89f108605380a07cfb594088ae5b.jpg)