На Тернопільщині у 33-ох школах організують шкільне харчування Всесвітньої продовольчої програми ООН, – розповіла директор департаменту освіти і науки Тернопільської ОВА Ольга Хома.
Долучаться до цього проекту як малі, так і великі школи . Програма відшкодовуватиме 30% від вартості харчування учнів 1-4 класів.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Це відбуватиметься наступним чином: кожен навчальний заклад зобов’язаний звітувати щодня за кількістю порцій, які були приготовлені. У програмі беруть участь навчальні заклади, у яких є як одноразове, так і дворазове харчування. Відповідно до цього кількість учні подаватиметься менша, а кількість порцій – більша. Головна мета програми полягає у підтримці навчальних закладів щодо реалізації завдань реформи шкільного харчування шляхом підвищення якості їжі та допомоги батькам, які мають економічні труднощі, у частковому відшкодуванні плати за шкільне харчування. Програма шкільного харчування має на меті не лише надати фінансову підтримку, але й сприяти підвищенню знань кухарів та персоналу», – каже Ольга Хома.